Aydınlatma Otomasyonu
Aydınlatma Otomasyonu

Enerji, günümüz dünyasında en önemli maliyetlerden birini oluşturmaktadır. Düşük güç tüketen ürünlerin bu maliyetleri düşürmeye olan katkısının yanında kullanıma yönelik çözümler ile de bu tasarrufa ciddi derecede katkı sağlamak mümkün olmaktadır. Ayrıca yaşam alanlarında konfor ve güvenlik ihtiyaçları da bu talebi desteklemektedir. Doğal olarak bu yaklaşımlar bina yönetim sistemlerinin gelişmesine ve standartlarının yaygınlaşmasına imkan sağlamaktadır.

Tesis kullanım şartları, işletme prosesleri, müşteri talepleri ve sürdürülebilir enerji tasarrufu kriterlerine uygun olarak tesiste aydınlatmanın istenilen kalite ve şartlarda sağlanabilmesi için gerekli tesisat, ışık şiddet sensörleri, varlık sensörleri, kontrol anahtarları ve akıllı yönetilebilir üniteler ile sistemin planlanması, tasarımı ve uygulanmasıdır.

Firmamız 15 yıllık bilgi birikimi ve tecrübeye sahip kadrosu ve ileri teknoloji, kalite sertifikalı ürünleriyle müşterilerine güvenli, konforlu, kolay yönetilebilir, enerji tasarrufu sağlayan, büyütülebilir esnek mimarili, entegre sistemler ve ekonomik çözümler tasarlayıp ve sunmaktadır.

Aydınlatma Otomasyon Sistemleri:

İşletmelerin iç-dış-mimari aydınlatma sistemlerinin zamana, ortam ışık şiddetine, kullanım yoğunluğuna göre otomatik olarak kontrol edilerek, işletme maliyetlerinde tasarruf ve tam kontrol sağlanması temel amaçtır.

BILGI TALEP FORMU