Spor ve Eğlence Tesisleri
Spor ve Eğlence Tesisleri

İnsanın belli bir zaman da  bir araya geldiği stadyumlar, gösteri ve eğlence tesislerindeki zorlu güvenlik şartlarına, iletişim gereksinimlerine, bina otomasyonu ihtiyaçlarına ulusal ve uluslararası standartlara uygun çözümler tasarlıyor ve uyguluyoruz.

Spor ve eğlence tesislerinde olabilecek yangın, saldırgan davranışlar,  terörizm gibi güvenlik riskleri yönetmek için gerekli güvenlik sistemleri ihtiyaçlarını çok iyi biliyor ve çözüm üretiyoruz..

Spor karşılaşmaları veya gösteriler öncesinde, sırasında ve sonrasında oluşabilecek güvenlik sorunları ve konfor gereksinimleri konusunda uzman kadromuz ve tecrübemizle çözümler sunuyoruz.

Çalışanlarınız ve misafirlerinizin can ve mal güvenliğini mükemmel düzeyde sağlayacak çözümleri tasarlıyor ve uyguluyoruz.

Canlı video görüntüleri üzerinde gerçek zamanlı akıllı içerik analizilerle üst düzeyde sıradışı olay tespiti ve uyarısı sağlıyoruz.

Stadyumlar ve gösteri merkezilerinin çalışma koşullarını, yüksek güvenlik, seslendirme ve iklimlendirme gereksinimlerini kesintisiz ayakta kalacak sistemler tasarlıyoruz ve uyguluyoruz.

Gelişmiş sistem entegrasyonuyla yangın ve acil durumları gerçek zamanlı tespit ve müdahale için kesintisiz çalışacak yerel ve uzak izleme kontrol merkezleri tasarlayor ve kurulumlarını yapıyoruz.

Kurulacak bina otomasyonu, yangın, güvenlik ve sesli anons sistemlerinin acil durum entegrasyonu ve güvenlik senaryolarını planlıyor, tasarlıyor ve uyguluyoruz.

Tüm zayıf akım sistemleri, güvenlik, haberleşme ve otomasyon sistemlerinin, müşteri gereksinim ve isteklerine uygun geliştirdiğimiz kullanıcı arayüzü ve raporlamasıyla üst düzey entegrasyon ve yönetim sistemlerini tasarlıyor ve uyguluyoruz.

Yerel veya uluslararası standartlara uygun, itfaiye veya belediyenin taleplerini tam olarak karşılar çözümler sunuyoruz.

Uzman teknik servis kadromuz ve bölgesel çözüm ortaklarımızla müşterilerimize kaliteli, hızlı ve ekonomik satış sonrası hizmetler sunmaktayız.

Firmamız insanların, işletmelerin ve binaların daha verimli, daha üretken olabilmeleri için gerekli olan bilgi, konfor, güvenlik ihtiyaçlarına cevap verecek proje tasarımları yapmakta, fiziksel ürünler/sistemler ve yazılımları harmanlayarak ve uygulayarak etkin ve kalıcı çözümler sunmaktadır.
 

BİLGİ TALEP FORMU
Sports and Entertainment Facilities Referanslarımızdan Bazıları