Eğitim Kurumları
Eğitim Kurumları

Eğitim kurumlarının nitelikli öğrencileri cezbetmek ve en çok talep edilenler arasında öne çıkmak için bina kampüs ve sosyal tesislerinde sağlamaları gereken konfor ve güvenlik gereksinimlerini biliyor ve bunun için ulusal ve uluslararası standartlara uygun komple çözümler tasarlıyor ve uyguluyoruz.

Öğrencilerinizin, çalışanlarınız ve misafirlerinizin can ve mal güvenliğini mükemmel düzeyde sağlayacak çözümleri tasarlıyor ve uyguluyoruz.

Binanızda kurulacak bina otomasyonu, yangın, güvenlik ve sesli anons sistemlerinin acil durum entegrasyonu ve güvenlik senaryolarını planlıyor, tasarlıyor ve uyguluyoruz.

Tüm zayıf akım sistemleri, güvenlik, haberleşme ve otomasyon sistemlerinin, müşteri gereksinim ve isteklerine uygun geliştirdiğimiz kullanıcı arayüzü ve raporlamasıyla üst düzey entegrasyon ve yönetim sistemlerini tasarlıyor ve uyguluyoruz.

Yerel veya uluslararası standartlara uygun, itfaiye veya belediyenin taleplerini tam olarak karşılar çözümler sunuyoruz.

Uzman teknik servis kadromuz ve bölgesel çözüm ortaklarımızla müşterilerimize kaliteli, hızlı ve ekonomik satış sonrası hizmetler sunmaktayız.

Firmamız insanların, işletmelerin ve binaların daha verimli, daha üretken olabilmeleri için gerekli olan bilgi, konfor, güvenlik ihtiyaçlarına cevap verecek proje tasarımları yapmakta, fiziksel ürünler/sistemler ve yazılımları harmanlayarak ve uygulayarak etkin ve kalıcı çözümler sunmaktadır.
 

 

BİLGİ TALEP FORMU
Educational institutions Referanslarımızdan Bazıları