Tarihi Binalar ve Müzeler
Tarihi Binalar ve Müzeler

Geçmişten geleceğe kültür miraslarının sergilendiği ve yaşatıldığı tarihi binalar ve müzelerin yüksek güvenlik gereksinimleri için ulusal ve uluslararası standartlara uygun komple çözümler tasarlıyor ve uyguluyoruz.

Tarihi binalarda mekânın orijinal yapısı zarar görmeyecek şekilde görünmeyen ve yüksek performans sağlayan hassas duman ve yangın algılama çözümleri sunuyoruz.

Tarihi eserlere zarar vermeden koruyan yangın önleme ve otomatik söndürme çözümleri sunuyoruz.

Canlı video görüntüleri üzerinde gerçek zamanlı akıllı içerik analizleri ile üst düzeyde kayıp önleme sağlıyoruz.

Bu tesislerinizin güvenlik gereksinimlerine uygun olarak tesislerinizin dış sınırlarından en duyarlı bölgelerine kadar kademeli güvenlik sistemleri tasarlıyor ve uyguluyoruz.

Binanızda kurulacak bina otomasyonu, yangın, güvenlik ve sesli anons sistemlerinin acil durum entegrasyonu ve güvenlik senaryolarını planlıyor, tasarlıyor ve uyguluyoruz.

Tüm zayıf akım sistemleri, güvenlik, haberleşme ve otomasyon sistemlerinin, müşteri gereksinim ve isteklerine uygun geliştirdiğimiz kullanıcı arayüzü ve raporlamasıyla üst düzey entegrasyon ve yönetim sistemlerini tasarlıyor ve uyguluyoruz.

Yerel veya uluslararası standartlara uygun, itfaiye veya belediyenin taleplerini tam olarak karşılar çözümler sunuyoruz.

Uzman teknik servis kadromuz ve bölgesel çözüm ortaklarımızla müşterilerimize kaliteli, hızlı ve ekonomik satış sonrası hizmetler sunmaktayız.

Firmamız insanların, işletmelerin ve binaların daha verimli, daha üretken olabilmeleri için gerekli olan bilgi, konfor, güvenlik ihtiyaçlarına cevap verecek proje tasarımları yapmakta, fiziksel ürünler/sistemler ve yazılımları harmanlayarak ve uygulayarak etkin ve kalıcı çözümler sunmaktadır.
 

BİLGİ TALEP FORMU
Historical Buildings and Museums Referanslarımızdan Bazıları