Alışveriş Merkezleri
Alışveriş Merkezleri

Alışveriş konseptine ülkemizdede yeni bir boyut kazandıran,Modern, güvenilir ve konforlu bir ortam sunan alışveriş merkezleriniz ve mağazalar zincirleriniz için gerekli güvenlik ve otomasyon ihtiyaçlarınızı ulusal ve uluslararası standartlara uygun tasarlıyor ve uyguluyoruz.

Kiracılarınız, çalışanlarınız ve müşterilerinizin can ve mal güvenliğini mükemmel düzeyde sağlayacak çözümleri tasarlıyor ve uyguluyoruz.

Kiracı ve kat maliklerinin enerji harcamalarının izlenmesi ve faturalandırılması için gerekli donanım ve yazılımları sağlıyoruz.

Binanızda kurulacak bina otomasyonu, yangın, güvenlik ve sesli anons sistemlerinin acil durum entegrasyonu ve güvenlik senaryolarını planlıyor, tasarlıyor ve uyguluyoruz.

Tüm zayıf akım sistemleri, güvenlik, haberleşme ve otomasyon sistemlerinin, müşteri gereksinim ve isteklerine uygun geliştirdiğimiz kullanıcı arayüzü ve raporlamasıyla üst düzey entegrasyon ve yönetim sistemlerini tasarlıyor ve uyguluyoruz.

Yerel veya uluslararası standartlara uygun, itfaiye veya belediyenin taleplerini tam olarak karşılar çözümler sunuyoruz.

Uzman teknik servis kadromuz ve bölgesel çözüm ortaklarımızla müşterilerimize kaliteli, hızlı ve ekonomik satış sonrası hizmetler sunmaktayız.

Firmamız insanların, işletmelerin ve binaların daha verimli, daha üretken olabilmeleri için gerekli olan bilgi, konfor, güvenlik ihtiyaçlarına cevap verecek proje tasarımları yapmakta, fiziksel ürünler/sistemler ve yazılımları harmanlayarak ve uygulayarak etkin ve kalıcı çözümler sunmaktadır.
 

BİLGİ TALEP FORMU
Shopping Malls Referanslarımızdan Bazıları