Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları
Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları

En değerli varlığımız sağlığımızın tedavi edildiği Hastanelerde hasta bakım kalitesini artırmak amacı ile  güvenli ve konforlu bir ortam sağlayan entegre güvenlik, haberleşme ve otomasyon sistemlerini uluslararası standartlarda tasarlayıp uyguluyoruz.

Bu tesislerin üst düzey güvenlik ve işletme devamlılığı gereksinimlerini çok iyi biliyoruz. Bu ihtiyaçlara cevap veren ulusal ve uluslararası standartlara uygun sistemleri tasarlayıp uyguluyoruz.

Tesisler için büyük önem taşıyan konfor şartlarını mümkün olan en düşük enerji harcamasıyla sağlayan ısıtma, soğutma, havalandırma, iklimlendirme ve aydınlatma otomasyon sistemleri tasarlıyor ve uyguluyoruz.

Tüm zayıf akım sistemleri, güvenlik, haberleşme ve otomasyon sistemlerinin, müşteri gereksinim ve isteklerine uygun geliştirdiğimiz kullanıcı arayüzü ve raporlamasıyla üst düzey entegrasyon ve yönetim sistemlerini tasarlıyor ve uyguluyoruz.

Sağlık sektöründe sertifikasyon yapan uluslararası kuruluşların taleplerini biliyor, bu taleplere uygun tasarım ve uygulama yapıyoruz.

Yerel veya uluslararası standartlara uygun, itfaiye veya belediyenin taleplerini tam olarak karşılar çözümler sunuyoruz.

Uzman teknik servis kadromuz ve bölgesel çözüm ortaklarımızla müşterilerimize kaliteli, hızlı ve ekonomik satış sonrası hizmetler sunmaktayız.

Firmamız insanların, işletmelerin ve binaların daha verimli, daha üretken olabilmeleri için gerekli olan bilgi, konfor, güvenlik ihtiyaçlarına cevap verecek proje tasarımları yapmakta, fiziksel ürünler/sistemler ve yazılımları harmanlayarak ve uygulayarak etkin ve kalıcı çözümler sunmaktadır.
 

BİLGİ TALEP FORMU
Hospitals and Health Institutions Referanslarımızdan Bazıları