İş Merkezleri ve Plazalar
İş Merkezleri ve Plazalar

Modern Yaşantının bir sonucu olarak yapılan İş Merkezleri ve Plazalara gergün  binlerce çalışan ve ziyaretçinin girip çıktış yapmaktadır.

Matriks olarak, iş merkezleri ve plazalar için komple güvenlik ve otomasyon çözümleri tasarlıyor ve uyguluyoruz. 

Çalışma verimliliğini arttırmak amacıyla gerekli konfor şartlarını en ekonomik işletme maliyetleriyle sağlayack şekilde  ısıtma, soğutma, havalandırma, iklimlendirme ve aydınlatma otomasyonu sistemleri tasarlıyor ve uyguluyoruz.

Kiracı ve kat maliklerine ait enerji harcamalarının izlenmesi ve faturalandırılması için gerekli donanım ve yazılımları sunuyoruz.

Binanızda kurulacak bina otomasyonu, yangın, güvenlik ve sesli anons sistemlerinin acil durum entegrasyonu ve güvenlik senaryolarını planlıyor, tasarlıyor ve uyguluyoruz.

Tüm zayıf akım sistemleri, güvenlik, haberleşme ve otomasyon sistemlerinin, müşteri gereksinim ve isteklerine uygun geliştirdiğimiz kullanıcı arayüzü ve raporlamasıyla üst düzey entegrasyon ve yönetim sistemlerini tasarlıyor ve uyguluyoruz.

Yerel veya uluslararası standartlara uygun, itfaiye veya belediyenin taleplerini tam olarak karşılar çözümler sunuyoruz.

Uzman teknik servis kadromuz ve bölgesel çözüm ortaklarımızla müşterilerimize kaliteli, hızlı ve ekonomik satış sonrası hizmetler sunmaktayız.

Firmamız insanların, işletmelerin ve binaların daha verimli, daha üretken olabilmeleri için gerekli olan bilgi, konfor, güvenlik ihtiyaçlarına cevap verecek proje tasarımları yapmakta, fiziksel ürünler/sistemler ve yazılımları harmanlayarak ve uygulayarak etkin ve kalıcı çözümler sunmaktadır.
 

BİLGİ TALEP FORMU
Business Centers and Plazas Referanslarımızdan Bazıları