Telekom ve Bilgi İşlem Merkezleri
Telekom ve Bilgi İşlem Merkezleri

Telekom ve Bilgi İşlem Merkezlerinin olmazsa olmazı 24x365 gün  ikesintisiz çalışma düzenine uygun  gerekli yangından koruma, güvenlik ve iklimlendirme sistemlerini uluslararası standartlara uygun olarak tasarlıyor ve uyguluyoruz.

Bu tesislerin üst düzey güvenlik ve işletme devamlılığı gereksinimlerini çok iyi biliyoruz.

Bu tip tesislerde yüksek hava hareketleri dolayısıyla klasik algılama yöntemlerinin yetersiz kaldığını biliyoruz. Bu nedenle yüksek hava hareketlerine rağmen çok erken algılama yapabilen hassas hava emmeli duman algılama sistemlerini uluslararası standartlara göre tasarlıyor ve uyguluyoruz.

Çok kullanıcılı veri merkezinde kullanıcı erişim ve çalışma kolaylığı ile güvenliği bir arada sağlayan entegre IP CCTV ve video kayıt sistemleri ve geçiş kontrol sistemlerini tasarlıyor ve uyguluyoruz.

Bu tesislerde gereksinim duyulan yüksek kapasiteli soğutma ve iklimlendirme sistemlerinin otomasyonu, uzaktan izlenmesi ve gerektiğinde müdahale edilmesini sağlayan çok-kademeli uyarı ve gözetim sistemleri tasarlıyor ve kuruyoruz.

Uzman teknik servis kadromuz ve bölgesel çözüm ortaklarımızla müşterilerimize kaliteli, hızlı ve ekonomik satış sonrası hizmetler sunmaktayız.

Firmamız insanların, işletmelerin ve binaların daha verimli, daha üretken olabilmeleri için gerekli olan bilgi, konfor, güvenlik ihtiyaçlarına cevap verecek proje tasarımları yapmakta, fiziksel ürünler/sistemler ve yazılımları harmanlayarak ve uygulayarak etkin ve kalıcı çözümler sunmaktadır.
 

 

BİLGİ TALEP FORMU
Telecom and Data Processing Centers Referanslarımızdan Bazıları