Havalimanları, Metrolar, Tüneller
Havalimanları, Metrolar, Tüneller

İnsanların aynı anda çoklu olarak bulunduğu metro istasyonları, tüneller ve havalimanlarının kendilerine özgü can ve mal güvenliği ihtiyaçlarını biliyor, bu ihtiyaçlara cevap veren ulusal ve uluslararası standartlara uygun çözümleri tasarlayıp uyguluyoruz.

Tünel, metro ve havalimanlarında  can güvenliğini tehlikeye sokacak  olan yangınlara karşıi birbirleriyle entegre çalışan yangın algılama, acil anons, duman kontrol/tahliye ve otomatik yangın söndürme sistemleri tasarlıyor ve uyguluyoruz.

Akıllı video içerik analizi yazılımlarıyla desteklenmiş IP tabanlı CCTV izleme ve kayıt sistemleri tasarlıyor kuruyoruz.

IP Tabanlı kartlı geçiş sistemleri tasarlıyor ve uyguluyoruz.

Tesisler için büyük önem taşıyan konfor şartlarını mümkün olan en düşük enerji harcamasıyla sağlayan ısıtma, havalandırma, iklimlendirme ve aydınlatma otomasyon sistemleri tasarlıyor ve uyguluyoruz.

Tüm zayıf akım sistemleri, güvenlik, haberleşme ve otomasyon sistemlerinin, müşteri gereksinim ve isteklerine uygun geliştirdiğimiz kullanıcı arayüzü ve raporlamasıyla üst seviyede entegrasyon ve yönetim sistemlerini tasarlıyor ve uyguluyoruz.

Büyük ekran video izleme sistemleri ile tüm kritik işletme verilerinin,  güvenlik kameralarının ve SCADA grafiklerinin bir arada izlendiği, oluşan  acil durumlarda hızlı bilgi paylaşımı sağlayan, ergonomik komuta-Kontrol merkezleri tasarlıyor ve uyguluyoruz.

Yerel veya uluslararası standartlara uygun, itfaiye veya belediyenin taleplerini tam olarak karşılar çözümler sunuyoruz.

Uzman teknik servis kadromuz ve bölgesel çözüm ortaklarımızla müşterilerimize kaliteli, hızlı ve ekonomik satış sonrası hizmetler sunmaktayız.

Firmamız insanların, işletmelerin ve binaların daha verimli, daha üretken olabilmeleri için gerekli olan bilgi, konfor, güvenlik ihtiyaçlarına cevap verecek proje tasarımları yapmakta, fiziksel ürünler/sistemler ve yazılımları harmanlayarak ve uygulayarak etkin ve kalıcı çözümler sunmaktadır
 

 

BİLGİ TALEP FORMU
Airports, Metros, Tunnels Referanslarımızdan Bazıları