Endüstriyel Tesisler
Endüstriyel Tesisler

Endüstriyel tesislerin güvenlik ve otomasyon gereksinimleri için zorlu çevresel şartlara ve işletme proseslerine uygun güvenilir ve kararlı çalışacak komple çözümler tasarlayıp uygulayarak çalışanlarınızın can ve mal güvenliğini ve konforunu mükemmel düzeyde sağlıyoruz.

Endüstriyel tesisler için kesintisiz olarak proseslerin devam etmesinin yani işletme sürekliliğinin önemini biliyoruz. Tesislerinizin 365x24 kesintisiz çalışabilmesi için çevresel şartlara ve proseslerinize uygun teknolojik ürünler kullanarak hatasız çalışan, güvenilir, erken ikaz verebilir, işletilmesi kolay, toplam satın alma maliyeti ekonomik çözümler tasarlayıp uyguluyoruz. 

İşletmenizin devamlılığı için en büyük risk olan yangını önleme, en hızlı bir şekilde müdahale etme ve en az hasarla atlatmanızı sağlayacak yangın algılama, duman tahliye ve otomatik yangın söndürme sistemleri tasarlıyor ve uyguluyoruz.

Farklı lokasyonlarda bulunan tesislerinizin sistemlerini lokal veya uzak bir merkezden izlenmesi ve yönetimini sağlayan entegre yazılım çözümleri sunuyoruz.

Tesislerinizdeki üretim ve işletme proseslerinizi, acil durumlar için güvenlik ve bina otomasyonu sistemlerimiz ile haberleştirerek olası acil durumlarda tesisi bir bütün olarak izlemenizi ve acil durum senaryolarınızı uygulamanızı sağlayan kontrol odaları ve izleme sistemleri kuruyoruz.

Tesislerinizin güvenlik gereksinimlerine uygun olarak tesislerinizin dış sınırlarından en duyarlı bölgelerine kadar kademeli güvenlik sistemleri tasarlıyor ve uyguluyoruz.

Yerel veya uluslararası standartlara uygun, itfaiye veya belediyenin taleplerini tam olarak karşılar çözümler sunuyoruz.

Uzman teknik servis kadromuz ve bölgesel çözüm ortaklarımızla müşterilerimize kaliteli, hızlı ve ekonomik satış sonrası hizmetler sunmaktayız.

Firmamız insanların, işletmelerin ve binaların daha verimli, daha üretken olabilmeleri için gerekli olan bilgi, konfor, güvenlik ihtiyaçlarına cevap verecek proje tasarımları yapmakta, fiziksel ürünler/sistemler ve yazılımları harmanlayarak ve uygulayarak etkin ve kalıcı çözümler sunmaktadır.
 

BİLGİ TALEP FORMU
Industrial Facilities Referanslarımızdan Bazıları